| x2gk9r a întrebat:

Salut, un sfat se poate?
Deci..am plecat cu niste prietene sa mancam. Totul bine si frumos si s-a intalnit o colega cu fostul ei si s-a certat intre ei etc..eu cu cealalta colega cea mai buna am stat si ne-am uitat, nu am intervenit dar daca o batea si astea logic ca ne bagam...cand vb ei doi a intrebat-o pe ea "Cine-i martalogul asta" adica de mine si eu de acolo i-am zis ' Ce ma"? "Ce?" "De ce vorbesti asa"? Si nu o mai zis nimic si in timpul ala prietena mea s-a pus in fata mea!
Ce credeti?
Ce parere aveti?

1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Buna.Ce sa credem? Doar un alt episod cu drama adolescentina.laughing Ati procedat ok.Prietena s-a bagat intre voi deoarece probabil in acel moment aratati ca doi cocosi care vor sa se ia la bataie.E bine totusi ca nu s-a intamplat nimic de acest fel.Si e foarte bine ca prietena s-a despartit de personajul acesta neplacut.