| denis200315 a întrebat:

Salut, urmează să mă înscriu la facultate și am câteva întrebări despre cămin. UAIC
1. Nu am niciun prieten care vrea să vină cu mine la facultate și mă întrebam dacă cei de la camin îmi aleg ei un coleg de camera.
2. Cum e viata la caminele UAIC?
3. Este multă gălăgie?
4. Care e faza cu caminul Akademons, ca am inteles ca acolo poti sta singur in camera.
Multumesc anticipat

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Acum dai bac-ul?

| denis200315 explică (pentru sierra1):

Da

| sierra1 a răspuns (pentru denis200315):

Preocupă-te mai bine de invățat nu de eventuala gălăgie din eventualul cămin a eventualei facultati la care eventual intri

| denis200315 explică (pentru sierra1):

Sunt foarte bine cu invatatullaughing) nu am nicio problema, dar voiam sa stiu si eu care e faza cu caminulhappy

| sierra1 a răspuns (pentru denis200315):

Baftă!