| mankindProof a întrebat:

Salut, urmeaza sa merg la aniversarea unei rude, un baiat ce implineste 11 ani si nu prea stiu ce le plac copiilor din ziua de azi.
Ce imi recomandati voi?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

O mini drona, un joc, o sapca sau tricou cu ceva inscriptionat, un monopoli.

| Notmyaccount a răspuns:

Pai mno... Copiilor din ziua de azi le plac chestiile scumpe precum: tablete de ultima generatie, hoverbord-uri si alte chestii pe care nu cred ca esti dispusa sa dai banii. Asa ca te poti axa pe chestiile simbolice. Daca ai poze cu el, poti sa i faci un colaj( cred ca stii la ce ma refer), sau poti sa ii cumperi un tricou pe care sa scrii ceva.

| Notmyaccount a răspuns (pentru Notmyaccount):

Aaa. Am uitat. Clasica carte nu a omorat inca pe nimeni.

| Notmyaccount a răspuns:

Pai mno... Copiilor din ziua de azi le pestiile scumpe precum: tablete de ultima generatie, hoverbord-uri si alte chestii pe care nu cred ca esti dispusa sa dai banii. Asa ca te poti axa pe chestiile simbolice. Daca ai poze cu el, poti sa i faci un colaj( cred ca stii la ce ma refer), sau poti sa ii cumperi un tricou pe care sa scrii ceva.