| paezi a întrebat:

Salut useri.

Am o problema sau mai bine spus am o nelamurire. Vreau sa cumpar o haina de pe bonprix.ro si am cateva intrebari.

1: La cat timp ajunge comanda aproximativ?
2: Produsele sunt aceleasi ca-n imagine?
3: Marimile corespund?
4: Sunt de calitate?
5: Cat costa transportul?

Sper ca ma puteti ajuta si v-as fi recunoscatoare. Funda celui mai bun si explicit raspuns si voturi celorlalti. big grin happy big grin happy (scuzati-ma va rog pentru categorie)

1 răspuns:
| Aliendina27 a răspuns:

1) Comanda ajunge in aprox. 5 zile(lucrătoare)
2) Produsele sunt la fel ca in imagine dar singura diferența e ca in imagine sunt făcute sa arate mai bine ca in realitate...
3)Da
4) Din păcate nu toate hainele sunt de calitate, depinde ce vrei sa îți iei...
5) Nu știu exact

Sper ca te-am ajutat!winking