| Word25 a întrebat:

Va rog am nevoie de ajutor sad am sindromul bipolar, e ceva ciudat in ultima vreme de o săptămînă nu mai fac crize bipolare de exemplu saptamana trecuta am facut niste crize de vroiam sa ma sinucid erau foarte greu de controlat era naspa plângeam nu stiam ce era cu mine, pastile n.am mai luat de doua luni menționez ca sunt cam nervoasă si cam obosita... ce e o fi de nu mai fac crize brusc e ceva la mijloc adică vreun episod maniacal de lunga durata? Va rog un doctor ceva pe situl asta sad sa ma ajute si pe mine ce se intampla cu mine, n.am mai fost la control ca nu ma duce tata nu stiu e complicat trebuie sa fac programări chestii de genu... deci va rog frumos, funda! happy

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Îți recomand să întrebi un specialist aici: http://www.csid.ro/specialist/

| WaterDrop a răspuns:

Daca este vorba de bi, atunci iti trebuie medicatie.Trage de tatal tau sa te duca neaparat la un specialist si nu lua pastile dupa ureche. Poate nu este asa ceva totusi.

| Word25 explică:

Pai problema este ca sunt am fost si la specialist si problema e ca n-am mai fost de doua luni si n-am mai luat nici tratament...