| FuCkMAn a întrebat:

Va rog frumos imi puteti spune daca injectiile in fund dor? Imi curge sange din nas, am o vena slaba si doctorul mi-a spus ca in 3 zile sa fac cate o injectie pe zi cu etamisilat sau nu stiu cum ii zice.Va rog spuneti-mi daca injectiile in fund dor.

Răspuns Câştigător
| Cristian3 a răspuns:

Nu toate injectile dor. da daca e una dureroasa si iti pune xilina. nu o sa te doara big grin sper ca te-am ajutat

3 răspunsuri:
| Daniel123 a răspuns:

Cand intra acul nu e mare durere. Incepe sa te doara atunci cand simti serul cum intra in muschi.

| john_1578 a răspuns:

Am facut si eu odata, etamsilat pentru o hemoragie postextractie. Nu am simtit decat intepatura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ca dor un pic, ca un vaccin presupun. Ceva e cert, N.O SA MORI!