| Merry32 a întrebat:

Salut, va rog mult de tot sa ma ajutati.
Eu am un Samsung s4 si sambata mi-am comandat o baterie pentru ca cea vechie se umflase.
si telefonul este model i9505 iar eu acum am observat ca bateria pe care am comandat o e i9500.
am vazut ca sunt baterii si pentru i9505
acum intrebarea mea este daca o sa mearga acea baterie la telefonul meu dau sau trebuie sa anulez comanda, va rog mult ajutati maa

1 răspuns:
| Aasdfghj a răspuns:

Eu stiu ca e acelasi telefon i9500 cu i9505 doar ca a fost relansat si i-au dat alta denumire. Vezi ca trebuie sa scrie de cat e bateria si daca corespunde cu ce ai tu, eu zic ca e in regula.