| fotbalistuluci a întrebat:

Care dintre cele 2 versiuni ale lui Samsung Galaxy S4 este mai buna? Cea i9500 sau cea i9505?

Răspuns Câştigător
| MadalinNedelcu a răspuns:

I9505: procesor de 1, 9Ghz (I9500 are 1, 6), conectiune mai buna pentru 4G (are o banda superioara lui I9500), chipset Snapdragon (cele mai bune de pe piata, pe cand I9500 foloseste Exynos). In rest sunt identice. Putin probabil insa sa gasesti I9505 in Romania prea curand, si daca gasesti pe internet ai grija sa nu iei teapa.
Bafta!

3 răspunsuri:
| supermamici a răspuns:

I9505 in schimb are octa core si nu quad core... si este destinat Asiei. Despre Galaxy S4 aici: http://timez.ro/......e-preturi/

| lori22pufulete a răspuns:

I9505 pentru ca merg mai multe apps pe el

| MadalinNedelcu a răspuns (pentru lori22pufulete):

Merg la fel de multe aplicatii. laughing)
Unii ati face orice pentru o amarata de fundita.