| TheRealDaniel a întrebat:

Am primit astăzi comanda la bateria nouă de Samsung Galaxy S III așa că am zis s-o pun la încărcat, telefonul oprit, a început de pe la 50%, așa e la început. Când s-a încărcat complet am aprins telefonul iar acum în 40 de minute am 87%... Știu că noua generație de baterii Li-ion nu mai trebuie ținute 12 ore la încărcat, ci doar până la încărcarea completă. Ce am de făcut, având în vedere că pe site-ul de unde am comandat bateria am văzut numai review-uri bune cu privire la baterii de Samsung, plus că e originală bateria. Am greșit ceva, ce pot să fac?

2 răspunsuri:
| TheRealDaniel explică:

Era oprit telefonul, și înainte de asta m-am asigurat ca nu am alta aplicație care rulează.

| Ady84 a răspuns:

Se poate sa ai aplicatii pornite multe in acelasi timp, sa ruleze te poti duce la manger de aplicatii sa le vezi