| anonim_4396 a întrebat:

vand cont pe metin2 ro lvl 39 are m1 la aura sabiei si m1 la vartej (server saggita)cine il vrea? accept in schimb iteme bune sau euro pe telefon ca sa imi pot face freaza cu mdbig grin

5 răspunsuri:
| xXTh3Vip3rXx a răspuns:

Vrei un cont de lv42 pe gemeni?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vand cont de lv 53 sv taurus regat albastru m6 aura m8 iures statusu e perfect fmf +9 pm 39 solzi +7 cu pietre +3 abanosi +9 si restul iteme cu pv 1. 5k 6kk freza cresc in v2 mai am 10 bilete si 50 md. Daca vrei contul lasa id tau de mess si te contactez eu ok?
. Va multunesc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da add style_refresh si da un buZZZ til iau eu in euro NEGOCIEM PE MESS

| know a răspuns:

Nu