| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce planuri aveti pe vara? Mai exact cum aveti de gand sa va petreceti vacanta de vara? Va rog fara raspunsuri la panarama! DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Ihvnnm a răspuns:

Vreau sa citesc pentru lecturile suplimentare la romana, sa recapitulez formulele invatate la mate si sa lucrez pentru a nu uita materia, sa lucrez la engleza pentru ca vreau sa dau examenul de FCE anul viitor. Pe langa toate astea, vreau sa ma si relaxez, ca pentru asta e vacanta. Voi merge o saptamana la munte iar in timpul liber voi iesi cu prietenii in oras, voi merge la tenis, voi juca volei si badminton, voi desena, voi urmari multe multe meciuri de tenis, etc. Mai pe scurt, voi face tot ce imi trece prin cap si nu am putut face in timpul scolii datorita timpului limitat happy

13 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Vara a inceput de mult, pana acum nu prea am facut multe chestii pentru ca mai e putin si dau bacu, doar o ora la plaja si seara la o plimbare, la o bere. Dar dupa bac si admitere am de gand sa intru in coma alcoolica, sa trec Dunarea inot, sa stau pe plaja vreo doua zile fara sa mai dau pe acasa, asta am mai facut, dar e tare si o sa o fac din nou, sa-mi petrec noptile cu prietena undeva afara langa un foc, probabil si cu alti cativa prieteni buni si sa ma duc si eu prin alta tara cateva zile rolling on the floor)) uite cat de departe am ajuns cu gandu si eu inca n-am invatat "Iona", nu e bine sa visezi asa inainte de bac

| KamaSutra a răspuns:

Pai in primul rand sa intru la liceul dorit, apoi vreau sa sar cu parasuta( ciudat stiulaughing sa ma distrez, sa rad, sa-mi traiesc varahappy

| Prezidentul a răspuns:

Am planuri cu cateva prostituate...

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Bere, betii, cabane, gratare, mare

| RainmakerX a răspuns:

Hey! Pai acum cand se termina scoala am de gand sa merg cu parintii la munte, la o cabana de pe Valea Avrigului. (Judetul Sibiu)
De acolo o sa urcam pe Varful Scara sau pe Suru. Nu stim inca... Pe Scara am mai fost.Are in jur de 2300 m,iar privelistea este superba,mai ales in aceasta perioada cand bujorul de munte da culoare golului alpin.
In rest cine stie...o sa ma ocup de photoshop, o sa citesc, o sa ma uit la anime-uri, o sa mai ies cu prietenii...
Deja scriu niste povesti si mai mult ca sigur o sa le termin in vacanta.
Iulie o sa fie lejer, din august o sa incep sa reptet ca sa nu pierd ce am invatat;(
Bafta!

| peperonies a răspuns:

Sa ajung in diamond la league of legends.

| VibeTrix a răspuns:

Pai uite: Ma duc mai intai sa-mi fac operatia...la pricior...stii tu. Apoi ma duc ori la mare la Constanta ori in Bulgaria. (bineinteles cu mama si tata laughing ) asaa, si apoi ma duc la diverse locuri..Ma distrez, invat 1%. rolling on the floor Cam asa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau să îmi iau un pc nou și să termin toată seria call of duty.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am un teanc de carti pe care mi le-am propus sa le citesc, mai am si tema la mate.
Vreau sa-mi colorez parul vara asta, sa ma uit la niste filme, sa umplu cutii cu desene si cam atat.
Restul...Voi incerc sa ies pe afara, habar n-am.

| SERIALS a răspuns:

Vreau sa ma odihnesc, si sa petrec timpul cu familia, verisorii care sosesc din alta tara!

Răspuns utilizator avertizat
| Ayakawelwel a răspuns:

Sa sap de examen

| ciocolatata11 a răspuns:

Pai eu vreau sa-mi petrec vara cu prietenii mei distrandu-ma. Adica sa iesim pe afara, sa ne udam, sa mergem intr-un local, sa am o 'iubire de-o vara', sa fac videoclipuri cu prietenii apoi sa le editez, sa ne facem parul ciudat, sa facem poze aiurea, sa gatim, sa ne jucam pe calculator jocuri onine....sa ne machiem ca si clovni, sa facem 'parada modei', sunt multe chestii de facut si merita sa profiti de vara big grin