| Aenoenienanonim a întrebat:

Salut, vrea sa va intreb daca stiti si voi un joc Cu grafica mai buna, mai frumos cu (POKEMON SI TARZAN ) in afara de tarzan ala de 89 mb si Pokemon gameboy advance ...va rog, dau fundita :*big grin ...plz

1 răspuns:
| DeeeaA a răspuns:

Club penguin-e swperr aici poti sa cumperi lucruri pentru pinguinul pe care ti-l faci, poti sa joco jocuri, sa te plimbi prin mai multe locuri. si restul o sa afli tu. pentru toate astea trebuie sa-ti faci cont.