| Nebuneală a întrebat:

Bunahappy TPU... vara asta vreau sa citesc colectia chic. dar vreau sa o citesc dupa netstraight face ...adica pot? Daca da dati-mi si mie site-ul plz

Răspuns Câştigător
| elLi a răspuns:

Incearca sa te interesezi la prietenii tai. Daca nu o au nici ei atunci cel mai bine o imprumuti dela biblioteca. Sper sa faci rost de eahappy

funditabig grin

3 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu le găseşti online. Dar eu îţi sugerez să mergi la o bibliotecă din oraş la tine, acolo sigur găseşti, sunt foarte multe cărţi, aşa că o să ai ce citi! Mai bine citeşti cu cartea în faţă decât pe net, e mai relaxant! Baftă!

aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Asta e tot ce am găsit pe net din colecţia Chic, va trebui să le împrumuţi de undeva http://www.wattpad.com/68272-fielding-helen-jurnalul-lui-bridget-jones

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Mai bine mergi şi le împrumuti de la bibliotecă. Crede'ma nu vrei să stai în faţa monitorului şi să râzi apoi să plângi.Mai bine stai în pat cu un pachet de şerveţele şi o pungă de sămânţă. Şi eu am citit o parte din cărţile din colecţia chic şi sunt foarte bune.