| android96 a întrebat:

Saut! stie cineva cum se poate dezactiva optiunea cu echipele de fotbal de la Orange? mi-am activat-o anul trecut iar acum imi tot trimit sms cu scorul, minutul in care a fost dat golul sau cine la dat.Si la fiecare sms imi tot oa bani, in jur de 20 de centi crying

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trimiti mesaj cu texul : " stop numele echipei" la 321. exemplu" stop dinamo" (fara ghilimele si cu spatiu intre stop si numele echipei.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apelezi *100#,apoi alegi ramura servicii, puk si timp liber, apoi ramura servicii si puk, apoi ramura mesagerie vocala, apoi dai pe dezactivare.

| android96 explică:

Stii cumva cum pot sa scot si mesageria vocala?