| radcasian a întrebat:

Salut vreau sa imi cumpar un cooler gen :http://www.clubafaceri.ro/49245/cooler-laptop-2040853.ht ml
dar are un fir cu 2 mufe, una o conectez la laptop si cealalta unde?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Are o mufa USB care se baga intr-o gaura USB. Nu are doua fire. Are doua fire impletite care intra in mufa USB.

| radcasian explică (pentru Salontanul):

Da.are doua impletite. unul in bag in laptop si celalalt tot in laptop?

| Salontanul a răspuns (pentru radcasian):

Nu. amandoua intra in mufa USB. Ele nu sunt separate.

| radcasian explică (pentru Salontanul):

Deci nu trebuie sa le bag in priza sau ceva de genu?

| Salontanul a răspuns (pentru radcasian):

Nuuuuuuuuuu. Doamne fereste! Poti arde totul.

| radcasian explică (pentru Salontanul):

Deci ambele mufe intra intr-o singura gaura USB nu?

| Salontanul a răspuns (pentru radcasian):

Daca sunt doua mufe, nu. Se baga in doua USB-uri.

| radcasian explică (pentru Salontanul):

Da dar in linkul de mai sus o mufa nu se potriveste la port USB

| Salontanul a răspuns (pentru radcasian):

Atunci inseamna ca este facut si pentru alte mufe. Baga-le numai unde se potrivesc si gata.