| anonim_4396 a întrebat:

Salut, vreau să mă ajutați. Am dat peste o problemă. Cineva mi-a făcut un cont de Instagram fals cu numele meu și câteva cuvinte urâte și într-una îmi dădea urmărire (dar eu nu-l acceptam). După un timp, a dispărut acel site (cred că administratorii l-au șters) și acum iar a apărut, dar numai cu numele și prenumele meu. Sunt sigură că acest site este făcut de o singură persoană. Știe cineva ceva modalități cum să aflu cine se ascunde după acest site sau măcar cum să fac să-l șteargă? Sau ceva programe de a sparge contul? Mulțumesc anticipat.sad

2 răspunsuri:
| Elena9328 a răspuns:

Raportează l.

| anonim_4396 explică (pentru Elena9328):

Am încercat, cu nimic nu a ajutat. Nu a fost șters și nici blocatsad