| GameZone a întrebat:

Salut, vreau sa ma ajutati putin...
Mie-mi place de o fata... vorbim foarte des pe Yahoo! si respectiv tel.
Dar de fiecare data cand imi vine curajul totul dispare ca prin minune...
Este "un inger" daca imi dati voie sa spun asa, mi-e frica de un NU happy
Dati-mi si mie un mic sfat happy
Mersi.

Răspuns Câştigător
| adrianajollie a răspuns:

Daca nu risti nu castigi nimic. ia las`o sa vedem ea te cauta pe tine? daca da, atunci probabil ii pasa incearca s`o pui putin la incercare cu anumite vorbe sa vezi reactia ei happy asa iti vei da seama daca simte ceva pentru tine sau nu, daca nu vrei asa o poti scoate in oras si dupa o luuuunga discutie numai despre prostiihee hee incerci sa o iei in brate
s`o saruti chiar
bafta! good luck
funda?batting eyelashes

1 răspuns:
| annakarenina a răspuns:

Fii subtil, da-i o floare, fii extrem de elegant, si ar trebui sa iti stiu mai bine personalitatea si pe a ei de asemenea pentru a te ajuta. Uite id-ul meu : nestor_aav