| godzila007 a întrebat:

Salut, vreau sa ma apuc de sala ca am facut putina burta, dar vreau sa cresc si in masa, ce proteine imi recomandati? Eu am mai facut acum doi sala. (Am 174 cm lungime si 78 de kg)

2 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Sfatul meu, intai slabeste si dupa creste-ti masa musculara.Pentru ca daca iti cresti masa musculara si te trezesti dupa ce ai obtinut anumite rezultate ca inca ai burta si te apuci de slabit prin dieta, cardio etc, o sa pierzi si din acea masa musculara.Iar ca proteine iti recomand Whey.

| Anonim000000003333 a răspuns:

Dymatize