| OchisoriAlbastrii a întrebat:

Salutare!
Imi este rusine sa vorbesc cu o fata pe care nu o cunosc si pe facebook imi e rusine sa bag inseama o fata pe care nu o cunosc.
Ce pot face in acest caz,adica vreau sa am si eu mai multi prieteni, cum pot sa procedez?

3 răspunsuri:
| KateMiddleton a răspuns:

Cum poate sa-ti fie rusine sa vorbesti online? Rusine e cand furi sau omori.Imagineaza-ti ca o cunosti deja, am sute de prieteni prin corespondenta, nu te vede doar ii scrii, crede-ma nu ne greu.Bafta!

| ana5 a răspuns:

Pai baga-te si tu in seama cu persoanele din lista ta dupa fb, incearca sa cunosti unele persoane cat mai bine si sa te cunoasca si ele pe tine.Dar eu iti spun ca nu prea o sa reusesti sa-ti faci prieteni adevarati pe fb!

| Batgirl a răspuns:

Trebuie sa treci peste rusine..pana la urma ce sa poate intampla.happy