| xXxLamborghiniXx a întrebat:

Vreau sa va intreb daca la 14 ani este normal sa ai 70 kg si 1.83 inaltime?

6 răspunsuri:
| Idc12345 a răspuns:

Eu am 14 ani si 1.64 si lumea imi spune ca sunt inalt rolling on the floor

| Eallscriellca a răspuns:

Am un văr de 13 ani care are 1.84 și în jur de 60 de kg, vă invidiez. Fiecare are propria structură genetică de aceea, în această privință, termenul de "normal" nu-și are rostul nu toți suntem la fel. Tot ce pot spune este că ai multe avantaje pe lângă dezavantaje așa că profită de ele.^^

| HeiSuntNati a răspuns:

Esti bine happy Acum, in functie de corpul tau. La inaltimea ta, greutatea este ok.

| Axys a răspuns:

E normal nu trebuie sa te ingrijorezi happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Da,esti normal, incearca sa te mentii asa cum esti.
Te pup!

| MiruuuPoate a răspuns:

Nu stiu daca e in mod neaparat normal, dar eu zic sa profiti de avantaje inscriete la un sport ca baschetul :p