| Adina23442 a întrebat:

Salut vreau și eu câteva sfaturi pentru slăbit am 16ani 1, 66 și 60 de kg va rog ajutați mă

5 răspunsuri:
andreia67
| andreia67 a răspuns:

Ai o greutate perfecta, de ce ai vrea sa slabesti?

Răspuns utilizator avertizat
| Kimball a răspuns:

Ai 60kg si vrei sa sfaturi ca să slăbesti...
In opinia mea o fata la 60 kg arată perfect adica nu e slabă de i se vad oasele( scheletu de la ora de biologie) si nu esti deloc grasa...

| Adina23442 explică:

No pai sunt sportivă și aș vrea să slăbesc plus că antrenoarea mea mereu îmi spunea vaii da ce te ai îngrășat doamne m.ai ai putin și mă întreci și tot îmi spunea asta plus că eram mai slabă anul trecut aveam 47 dar am luat proteine și am ajuns aici

| YessWey a răspuns:

Esti perfect normala pentru varsta ta.
Eu am 15 ani am 1, 62 si 58 kg si arat normal de varsta mea.