| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPUhappy ma ajutati si pe mine cu cateva sfaturi pentru slabit?happy am vreo 53 de kg I don't want to see la 14 ani I don't want to see si 1.72m.si vreau sa slabesc, cele mai bune sfaturi fundita happy

Răspuns Câştigător
| Rockart a răspuns:

Stai liniştită că eşti ok aşa cum eşti. Lasă dietele! Simte-te bine în pielea ta. Oricum ai doar 14 ani, eşti în creştere. O să te mai *modifici* tu cu timpul. oh go on

7 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Să slăbeşti? La vârsta şi înălţimea ta greutatea normală ar fi de 62 de kg. Ar trebui să te îngraşi nu să slăbeşti.

| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru Rockart):

Pai da mie nu`mi place cum arat X_X uite facebook`ul https://www.facebook.com/biibiixdd

| Rockart a răspuns (pentru Deeaaaaaaaaaaaa):

Stai liniştită că eşti ok aşa cum eşti. Lasă dietele! Simte-te bine în pielea ta. Oricum ai doar 14 ani, eşti în creştere. O să te mai *modifici* tu cu timpul. oh go on

| Nolkyz a răspuns:

Ce-ai ma fata... Esti bine.

| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru Nolkyz):

Dar mie nu stiu mi se pare ca sunt grasasad

| Nolkyz a răspuns (pentru Deeaaaaaaaaaaaa):

Zici bine ca ti se pare tongue pai pentru inaltimea ta ar fi trebuit sa ai 62 kg teoretic.

| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru Nolkyz):

happyhappyhappyhappy :*:* mersii de sustinere:d

| Nolkyz a răspuns (pentru Deeaaaaaaaaaaaa):

Sa traiesti! happy