| anonim_4396 a întrebat:

Salut, vreau si eu o parere dintre Marlboro rosu si Gold. Care sunt mai bune? Fara mesaje anti-fumat pentru ca le ocolesc, stiu ca nu fac bine ceea ce fac dar fiecare face ce vrea

2 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Nu dau mesaj anti-fumat, doar un link care merita citit. Nu e nici anti, nici pro, ci o simpla experienta de viata. https://cetin.ro/cum-te-imbolnavesti-de-cancer-si-cum-mori/

| Delcatty a răspuns:

Marlboro rosu sunt cunoscute ca fiind tigari de tractoristi, ca duhnesc, dar sunt puternice. Daca iti plac tigarile tari, dintre astea doua, alege rosul.
Malboro gold e mai elegant, mai rafinat, mai slab. Daca nu vrei sa mirosi atat de tare si iti place sa te simti mai elegant, alege gold/light.