| publicname a întrebat:

O prietena m-a chemat in oras cu inca o fata, dar eu nu vreau sa merg daca vine fata aia.Cum sa ii zic prietenei mele sa iesim fara ea?

8 răspunsuri:
| hamsterx a răspuns:

Cel mai bine e sa fii sincera cu prietena ta, doar pe asta se bazeaza o prietenie adevarata. daca tie nu iti place acea fata din diverse motive ii spui bineinteles verde in fata ceea ce te nemultumeste, iar ea te va intelege cu siguranta.bafta multa:*:*

| Maria_3931 a răspuns:

AAA.Pai spune-i in fata:Fata nu o suport pe aia, daca vrei du-te cu ea dar eu nu vin, scuze!

| marinela_9969 a răspuns:

Pai spune-i in fata :Fata nu o suport pe aia, daca vrei du-te cu ea der eu nu merg, scuze! Spune-i ca daca merge ea nu mergi tu, si sa mergeti doar voi doua si atat. :d

| anduta160 a răspuns:

Zii ca te deranjeaza prezenta fetei, daca intr-adevar iti este prietena te va intelegewinkinghappy

| Zambet a răspuns:

Cum sa ii spui? raised eyebrows

Simplu: cu voce tarewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inventeaza o scuzabatting eyelashes
cum ca mama ta are nevoie de tine,

sau ca trebuie sa pleci cu ai tai. sau ca ai treaba. sau ca a intervenit cevalaughing
S-au cel mai simplu, spune-i adevarul, nu ai ce sa pierzi.

| frumusik_6841 a răspuns:

Eu daca as fi in locul tau nu mas ascunde i-as spune in fata ce as avea de zis, spune-i ca vrei doar tu cu ea sa fi si gatabatting eyelashes

| gabby_2267 a răspuns:

Mie mi se pare ca sinceritatea ar fi cheia, deci ii spui in fata.