| dragos15 a întrebat:

SaLuTare.Acum 1 luna mi-am cumparat ochelari cu lentile plastic antireflex.De ce cand ii pun pe ochi si ma uit la culoarea negru se vede mai deschis iar cand ii scot negrul se vede normal.Se vede in ceata chiar daca ii curat zilnic cu servetele

3 răspunsuri:
| AidaAmaranta a răspuns:

Aa... woai ai caine foarte misto.si eu am un rottweiler si un dog argentian ( nu stiu daca am scris bine ). oricum ii super tare lwinking ador cainii de paza.big grin:*

| DennK a răspuns:

Sincer...cumpara-ti un spray de curatat ochelarii si daca nu functioneaza cu nicio metoda, du-te si fale scandalwinking

| Chowder a răspuns:

Bravo.
Arunca-i :p
Pa, pa.