| Alexandra_3484 a întrebat:

Acum cateva zile, mi-am sters hi5.Azi m`am razgandit in legatura cu asta, dar am avut o mare surpriza.Totul a mers bine(mi l`am reactivat), pana cand o prietena mi-a zis ca atunci cand incearca sa intre pe profilul meu ii spune "Imposibil de vizualizat profilul lui..."; vreau sa stiu de ce ii arata pr mele asta.Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| ChocaholicBi a răspuns:

Pai asa e. Trebuie sa astepti putin pana cand se v-a reface si l-a prietenii tai. Si mie mi-s-a intamplat la fel! Funda?