| Cezi123 a întrebat:

Salutare. Am intrat in clasa a 9-a si imi place de noua mea colega de banca. Nu o cunosc de mai demult, ci am facut cunostiinta acum. Cum pot sa ma dau la ea? Despre ce sa vorbesc cu ea? Nu am mai avut o iubita, dar de ea chiar imi place. Cum sa o cunosc mai bine? Cum sa o ating mai mult, si unde?

1 răspuns:
| Gaby227 a răspuns:

Vrei sa o atingi iar voi de abia va cunoasteti, nu e in regula deloc.
Stiu ca hormonii din tine vor asta, asta ni se intampla tuturor la barsta pubertatii, dar trebuie sa tii controlezi(sportul ajuta).
Intereseaza-te de chestiile pe care o atrag si vezi daca aveti ceva in comun si vb despre acea chestie.
daca iti place doar cum arata e degeaa, aia nu o sa fie o relatie serioaza,
intreab-o ce face, ce citeste, roag-o sa te ajute la lectii daca se pricepe etc