| Nikolaus a întrebat:

Salut.Azi a inceput scoala si am intrat in clasa a 9-a.Din pacate, la liceul la care sunt doar 8 copii(inclusiv eu)din aceeasi scoala de la care vin eu si in clasa cu mine nu este nimeni pe care sa cunosc.Sunt parca 15 baieti si 14 fete sau ceva de genul, echilibrati oricum.Intrebarea mea este cum sa ii cunosc pe toti; cum fac cunostiinta.Azi am facut cunostiinta doar cu o fata,si aia atunci cand toata lumea plecasera, si mai ramasesera doar 4 fete parca sa semnam o foaie. Apropo,in ce banca ar trebui sa ma asez? Eu m-am pus in prima banca din fata, iar in stanga si dreapta mea sunt 2 fete singure.Cu cea din dreapta am facut cunosiinta, iar cu cea din stanga nu.Problema e ca peste jumate din clasa au facut generala tot la acest liceu si se cunosc majoritatea dintre ei... Sfaturi?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| corhaz a răspuns:

Stai in ultima banca ca un smecher numai tocilarii stau in prima banca.din spate esti boss iti bati joc de toti sa vezi ce respectat vei fii

| anonim_4396 a răspuns (pentru corhaz):

Esti cu toate tiglele pe casa? Mai sunt diriginti care aseaza elevii cum vor ei (de aici se duce naibii toata "filosofia" ta). In plus, cine zice ca tocilarii stau in prima banca si smecherii in spate? Astea-s paradigme stupide pe care le credeti voi, astia de formati majoritatea... majoritatea prostilor.
"Iti bati joc de toti"? Cat timp te-ai gandit inainte de a scrie mizeria asta? Tu d'asta te duci la scola? Sa-ti bati joc de toti? Acum inteleg de ce gandesti ca un retardat (nu e jignire, a fi retard mintal e o boala).
Iti bati joc de toti si o sa fii respectat? Maxim.
Pune-ti ideile in practica si o sa atragi atentia precum ar atrage-o o curva intre maicute.

| corhaz a răspuns (pentru anonim_4396):

Amin

| anonim_4396 a răspuns (pentru corhaz):

Semnul exclamarii.