| 1Mihai1 a întrebat:

Salutare, am o intrebare daca ma-ti putea ajuta am 13 ani si 5 luni sunt in clasa a 8-a si vreau sa ma fac POLITIST a-s vrea niste idei unde sa merg mai departe dupa ce termin un liceu, daca vreti sa imi spuneti mai multe add first.cop90.Multumes:*:*:*:*

1 răspuns:
| dudutm a răspuns:

E Academia de politie la Bucuresti. Sa te duci la un liceu la filologie pentru ca o sa dai examen din gramatica romanii, istorie si engleza. Apuca-te si de un sport, ca o sa fie si probe practice.
Cauta pe google si intra pe site-ul lor si cauta detalii despre admitere...