| Rush a întrebat:

Salutare, am o mare problema, dar nu imi dau seama ce ar fi si vreau sa imi dau seama si sa scap de ea odata.
Mereu cand ma trezesc dimineata nu imi vine sa merg la scoala si asta nu din lene sau "eh n-am chef astazi", dar nu stiu ce ar putea fi dar simt ca imi e frica de ceva si nu stiu de ce, eu sunt mai retras de fire si chiar nu stiu...
Multumesc anticipat
P. S:nici nu prea dau pe la scoala prea des si vreau sa imi revin odata

2 răspunsuri:
| LaraDésire a răspuns:

Poate pentru ca esti o fire retrasa. Incearca sa te imprietenesti cu colegii eventual cu alte persoane din scoala si in mod sigur o sa iti revina chefu

| danamarya a răspuns:

Pai daca nu ai invat ai un sentiment de panica, dar daca ai invatat nu ai dc sa te temi. daca nu mergi la scoala tu vei pierde, sper ca te-am ajutat!