| EdyEdyson a întrebat:

Salutare, am o problema.Am fost cu o fata impreuna si am incheiat relatia am ramas prieteni buni, iar acum a inceput sa imi palca de o prietena buna de a ei care e cu ea in clasa. Si nu stiu ce sa fac pentru ca nu cred ca iar face bine fostei sa fiu cu cea dintre cele mai bune prietene... Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| NameHarris a răspuns:

Daca doresti sa te mai incelegi bine sau sa ramaneti preteni eu te-as sfatui sa nu te bagi pe pretina eihappy ai putea sa ii strici prietenia si cu tipa pe care o placihappy

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Daca fata iti place asa mult si fosta ta e o atat de buna prietena cu tine,ai putea sa-i ceri ajutorul, sa stii.
Spune-i sincer ca, uite, ti-ar place fata asta si ti-e jena sa incerci ceva, pentru ca s-ar putea supara ea...si,in functie de ce spune ea, actioneaza.
In definitiv, relatia voastra e moarta si ingropata, nu?
Iar viata merge inainte...

Răspuns utilizator avertizat
| EdyEdyson explică:

Multumesc! Dar din pacate pot da doar o funda sad

| Alexandra5906 a răspuns:

Buna!
E oribil!
Eu ma pun in postura de fata sa ma despart de iubitul meu si sa fiu cu amicul lui. E ciudat.
Incearca sa vorbesti fara sa te vada fosta. Fa ce iti spune inima, cel mai bine!