| ana06261996 a întrebat:

Salutare.Am o problema cu prietena mea ajutati-ma si spuneti-mi cum sa procedez.Asa cam suna povestire mea:de fiecare data cind ma i ntilnesc cu un baiat una dintre prietele mele chiar una dintre cele mai bune imi spune pemanent ca nu ne potrivim si ca baiatul e urit ca nu ma merita iar dupa ce ii spun ca nu ne mai intalnim ia incepa a umbla dupa el oo data chiar sau sarutat in fata measadnu mai stiu ce sa cre si ce sa fac, va rog spuneti-mi ce sa-i spun cind imi mai spune asa lucruri va rog

Răspuns Câştigător
| sweetcassie a răspuns:

Acea fata nu iti este cu adevarat prietena...nu o mai baga in seama oh go on fii indiferenta ca stii cum se zice: indiferenta doare honey :*

1 răspuns:
| mitzy49 a răspuns:

Nu stiu depinde de personalitatea ta. eu demult as fi injurat o si i as fi trantit o palma nesimtitei.pe jos stergeam cu eahappy...incearca sa te idepartezi de ea..nu mi se pare ca ti ar fi prietena adevarata