| wpoieoit a întrebat:

Am o problema.De cateva zile a inceput sa imi placa o fata.Probleme sunt mai multe.In primul rand nu ma cunoaste decat asa din vedere si in al doilea rand este o diferenta de 3 ani intre noi.Sta la vreo 2 blocuri distanta.Ce-as putea sa fac? Alta problema este ca nici nu da accept pe facebook,de exemplu, la persoane pe care nu le cunoaste...

Multumesc anticipat pentru sfaturi!

Răspuns Câştigător
| Ada11 a răspuns:

Baga-te in seama happy. Daca e mai mica cu 3 ani ca tine o sa iti fie mai usor. Daca e mai mare, iti trebuie putin tupeu. Mergi la ea, sau din greseala te bagi cu umarul in ea, da asa, foaaarte putin, da dupa aceea imediat iti ceri scuze, ca sa vada ca esti sensibil, nu esti un baiat ...ca toti ceilalti rolling eyes. Te introduci si ii spui ca locuiesti foarte aproape( la 2 blocuri distanta). Cauta prieteni comuni, vezi pe unde merge. Incearca sa nu fi prea lipicios, totusi. Sper ca am ajutatwinking. Noroc!

| wpoieoit explică (pentru Ada11):

Da pai, aici e problema mea, tupeul laughing

1 răspuns: