| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Ce sa fac daca m-am intalnit cu o fata cu care vorbeam pe facebook sa ne plimbam prin parc etc etc...I-am spus pe facebook ca-mi place de ea, i-am dat de banuit si in real cand ne-am intalnit ne-am pupat la fel si la plecare. Apoi cand ma uit pe ask seara ea o sa se mai intalneasca cu unu inainte de ore crying(( lunii... apoi ce fac eu acum? imi place prea mult de ea crying(((((((((

5 răspunsuri:
| maybetoday a răspuns:

Ai putea s-o inviti la o plimbare intr-un loc anumit, in parc, sau pe o banca anumite din parc, dar sa cunoasteti ambii acest loc, ii spui sa vina la o ora anumita, insa tu te duci cu 10-15 minute iniante ca sa fii pe loc, sa vada fata ca esti punctual, intre timp iesi mai degraba din casa si cumparai flori si o ciocolata, sigur va ramine impresionata. Stiu ve-ti petrece timpul frumos.
ps: o oti invita asa pe la ora 8-9 cind apune soarele, atunci e foarte frumos afara si cerul e rosu, mai romantic si mai seducator! Bafta!

| neutrino a răspuns:

Voi sunteti mai multi pretendenti, iar tu, prin iesirea in parc, nu ai facut decat sa dai proba practica. Ea, fata isteata, se va intalni cu toti concurentii, si le va oferi sanse egale. Si asa cum este la orice interviu, raspunsul final este: asteapta, in curand vei afla rezultatul interviului.

| ElenaSA a răspuns:

Ii ceri o noua intalnire. Probabil ca intalnirea voastra anterioara a fost doar pentru a va cunoaste si nu a promis nimic, nu a stabil care este relatia voastra.

| alexxis0712 a răspuns (pentru ElenaSA):

Si la urmatoarea intalnire cum sa ma apropii mai mult de ea? nu stiu parca ma simt cam naspa nu stiu cum sa fac crying(

| Piticoot18 a răspuns:

Mai incearca odata happy nu a fost o intalnire oficiala. daca a fost prima data cand v-ati vazut.a fost mai mult o intalnire sa va cunoasteti. happy mai invit-o odatawinking