| Catalin_Stan_1994 a întrebat:

Am si eu o intrebare in legatura cu BAC-ul. Acum am trecut clasa a 11 a si ma macina gandul ca trebuie sa imi aleg la ce voi da BAC-ul. Sunt la profil de Mate-Info si am de ales dintre Informatica, Biologie, Fizica si Chimie. Optiunile mele ar fi Informatica si Biologia, dar la Informatica desi imi place foarte mult si vreau sa intru in domeniul IT, nu sunt chiar atat de bun momentan, deoarece la liceul la care sunt nu am profesor bun de Info, iar la Biologie am inteles ca e greu deoarece materia e stufoasa si trebuie sa tocesti toate acele notiuni.
Intrebarea mea este: trebuie sa aleg in clasa a 11 a materia la care voi da bacul sau pot sa dau la simulare in a 11 a la ceva si in clasa a 12 a sa ma razgandesc?

Răspuns Câştigător
| Catrice a răspuns:

Cred ca se poate.
La biologie nu e atât de greu, mai ales cea 9-10.

1 răspuns:
| Andreeush a răspuns:

Cel mai bine ar fi să întrebi diriginta însă cred că nu ar fi vreo problemă.