| meriemuzerly a întrebat:

am si eu o problema si as vrea sa ma ajutati. nici nu stiu ci-o fi asta ..simt ca repede imi obosesc pcioarele si aproape toata ziua ma trage la somn. oare ce este cu mine..va rog spuneti-mi poate cineva tot are asa ceva.

Răspuns Câştigător
| EllaLuna a răspuns:

Poate ai vreo raceala mai serioasa sau gripa in cazul in care faci si febra bineinteles.
Probabil picioarele iti obosesc de la prea multa munca, nu este imposibil.Iar somnul poate sa apara din mai multe motive:nu dormi bine noapte, muncesti mult si vezi ca te ia somnul si multe altele.
Recomandarea mea ar fi sa mergi la medicul de familie asta cred ca este cea mai buna metoda deoarece fiecare poate sa iti spuna ca ai altceva si altceva.
Sper ca ai inteles ce ti-am spus si sper ca ti-am foat de ajutor. happy