| meriemuzerly a întrebat:

am si eu o problema si as vrea sa ma ajutati. nici nu stiu ci-o fi asta ..simt ca repede imi obosesc pcioarele si aproape toata ziua ma trage la somn. oare ce este cu mine..va rog spuneti-mi poate cineva tot are asa ceva. funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DragosBosss97 a răspuns:

Pai acum depinde si de varsta pe care o ai, si eu am avut ceva in genu si am 16 ani,am inceput sa ma odihnesc cat mai mult, adica si sami odihnesc sami odihnesc picioarele, sa nu le supun la efort foarte mare, daca ai dureri sau iti sunt inflamati muschii incearca un unguent anti inflamator daca nu-ti, acum poate ai si lipsa de calciu si oasele sunt afectate si daca tot nu-ti trece du-te la doctor, sper ca te-am ajutat!

1 răspuns: