| ionut1234567896321 a întrebat:

Salutare

De ceva vreme mi-au aparut niste pete rosii pe fund care l-a inceput ma mancau foarte tare, m-am tratat cu tot felul de creme iar acuma nu ma mai mananca.Problema este urmatoarea petele au ramas in continuare iar in anumite parti au disparit dar in locul lor au ramas pete galbui.Ma puteti ajuta voi cu un sfat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| snzpaul a răspuns:

Folosește rostopască sau cremă de gălbenele, pielea o să se regenereze cât de cat.

| nadiutzza11 a răspuns:

Poate ai o iritatie sau este o urticarie dar eu zic sa te duci neaparat la doctorul tau de familie sau la un dermatolog deaorece nu este de glumit.lasa rusine deoparte si du-te ca poate iti va fi mai bine!