| GeoGz a întrebat:

As dori sa stiu si eu cum ati inceput sa fumati si daca v-a fost greu la inceput din punct de vedere fizic, detaliat (cu ce tip de tigari ati inceput, cate ati fumat pe zi, etc.). Cea mai "interesanta" povestioara va primi funda de la mine, dar voi tine cont si de celelalte raspunsuri, bineinteles.
Multumesc!

1 răspuns:
| Kamijo2013 a răspuns:

M.am apucat de fumat la 14 ani cu Mallboro. Am tras in piept si am tusit. Dupa asta, fumam cate una pe zi cu niste colege, pana a aflat mama. dupa 2 luni am facut pauza, si apoi am inceput sa cumpar pachete. Dependenta am prins.o dupa 5 pachetehappy
Daca ai vointa poti sa te lasi oricandwinking