| kent94 a întrebat:

as vrea sa ma apuc de sala am 17 ani 1.82 inaltime si 67 de kg ma intereseaza cam cat m-ar costa proteinele pe luma? are cineva idee?

2 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

Vrei sa folosesti proteine?oh go on Dupa ce te lasi de sala sa ai muschii ca la o femeie de 80 de ani? Faci ce vrei, asta e doar un sfat in care sa nu cumperi proteine/prafuri si alte cele

| isfalin a răspuns:

Arati bine asa cum spui baga sala la greu cu program bine stabilit si nu lua proteine