| kent94 a întrebat:

as vrea sa ma apuc de sala am 17 ani 1.82 inaltime si 67 de kg ma intereseaza cam cat m-ar costa proteinele pe luma? are cineva idee?

Răspuns Câştigător
| talentul a răspuns:

Salut nu te lua dupa aleidoscope PROTEINELE SUNT BUNE daca iei doza scrisa pe ambalaj si pentru bacterie daca iti iei proteine trebuie sa iei in ficare zi de antrenament si daca iti iei nu iti lua tot felul de porcarii cum ar fi batoanele alea SUNT NISTE porcarii cam un borcan de proteine bun de 900 de g costa in jur de 1 mil(unele bune) 900 de g te tine cam 10 zile SUNT MAI SCUMPE DAR IN 2 LUNI TE FACI SOOPER FUNDA? SPER CA TI-AM FOST DE AJUTOR

4 răspunsuri:
| bacterie a răspuns:

Nu trebuie sa iti iei in fiecare zi proteine, doar cand vrei tu... si da, proteinele sunt bune, dar sa nu iei steroizi, nu asculta de Kaleidoscope ca nu stie ce vorbeste, am facut si eu sala.

| KaterinaPetrova a răspuns:

Buna.nu lua fel si fel de prostii. daca iei trebuie sa iei din acelea bune si care sa nu dea efecte imediate.laughing ca nu te faci arnold schwartzi peste noapte. si lasa si tigarile. eu zic sa te axezi pe sport.:d

| ThePoet a răspuns:

De ce ai avea nevoie de proteine?

| fireball a răspuns:

Poi eu fac sala si am 14 si am ani 1.71 si 53gk(sa nu se inteleaga cas mic fac si basket), tear costa cam 70de lei pe luna si cuproteine vreo 180 de lei daca iei zilnic pentru ca un baton din ala e vreo 6 7 lei cam 50 de g