| anonim_4396 a întrebat:

Salutare, aș vrea sa știu dacă sa mă apuc de sală are rost? Adică ce schimbări pot avea?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De sala te poti apuca DUPA 20 de ani, cand cresterea ta este completa si incheiata.

Cum tu ai numai 16 ani, sala NU este recomnadata fiindca iti inhiba hormonii de crestere!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, are rost. Pot avea schimbări că te miști mai mult.

| alexandradlr a răspuns:

Da, sportul menține și prelungește sănătatea. Apoi vei creste în masa musculara, ceea ce le place fetelor, dar e și util pentru tine. Dar trebuie sa nu mănânci toate prostiile.

| Daniel1122222 a răspuns:

Dacă te ti de sala si nu mănânci prosti si ti regim da atunci poti avea schimbări foarte mari!