| ImLost a întrebat:

Salutare, ce greutate ar fi ideala pentru un baiat la 19 ani 1.78 inaltime, am 77, 5kg, merg la sala de forta de 1 luna jumate, trebuie sa mai iau in kg?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Nu ar mai trebui sa iei in kg...
Daca ai multi muschi (prin multi ma refer la MULTI), atunci esti bine. Daca nu, incearca sa ajungi la 70kg si de acolo sa construiesti masa musculara!

| anca377 a răspuns:

Normal greutatea ideala la 1.78 ar fi 68 de kilograme dar fiindca ai masa musculara e perfect asa