| Edmonds2342 a întrebat:

Cum fac sa ma detasez de prima parte a zilei (scoala), atunci când ajung acasă, la amiaza? Sa nu ma mai gândesc la ce a fost în ziua respectivă la scoala.

Răspuns Câştigător
| danay72 a răspuns:

Fa lucruri care iti plac si gandeste pozitiv. O inima vesela insenineaza fata.

1 răspuns:
| Freya1 a răspuns:

Nu tare ai cum sa faci asta deoarece acel lucru iti ocupa o mare parte din zi iar o data ce ajungi acasa de la scoala nu este ca si cum ai veni de la munca mananci dormi si maine iti faci munca in continuarea scoala o aduci oarecum si acasa adica prin teme, invatat etc