| OchisoriAlbastrii a întrebat:

Salutare!
Cum imi fac multe prietene ca fete?(Adica ma refer sa umblu mai mult cu fete.), si cum atrag o fata? mentionez ca fac sala de 4luni si burta numai am aproape deloc happy

1 răspuns:
| CNicoleta a răspuns:

Eu zic asa : nu e bine sa umbli cu mai multe fete [cel putin, nu in acelasi timp], dar, daca vrei sa ai mai multe "admiratoare" care sa stea in jurul tau...atunci trebuie sa : porti mai multe tricouri destul de mulate, daca tot te duci la sala macar sa arati asta; incearca sa ai un look cool, ai grija cum iti faci "freza". Revin la tricoul mulat, de preferat alb mat, pe deasupra poti lua o jacheta si nu uita sa iei un mic colier ca cel de armata sau unul negru cu ceva metalic. Sa nu porti adidasi NEVER in combinatia asta. Cred ca ai inteles si tu ca aspectul conteaza enorm in ziua de azi, mda... Apoi atitudinea, putin serios, dar cand vezi o fata draguta sa ii zambesti si poate, daca o cunosti, sa o saluti. Sa continui toata treaba asta incontinu, daca esti la liceu perfect caci poti iesi mereu in pauze, apoi fetele vor face asta la randul lor. Nu uita: aspectul si atitudinea, putin "bad boy", dar si your brain is importantwinking