| RestricT a întrebat:

Salutare big grin. As vrea sa imi iau un laptop prin vara, dar nu sunt hotarat, am auzit ca sunt sensibile, ca se strica repede si mai stiu eu ce, cei care aveti laptop sunteti multumiti de el? Adica e mai " misto " sa stai pe mess, sa asculti muzica, sa navighezi, bla bla, de pe laptop? big grin

3 răspunsuri:
| Deny1333 a răspuns:

Mie mi se pare mult mai usor asa. Am avut inainte calculator si ma chinuiam mereu cu el. Acum, am laptop si e mult mai usor de accesat si mie imi pare mai performant. Il poti lua cu tine cand vrei thinking
Deci, da, e mai misto asa. laughing

| RestricT explică:

Si cum sta treaba cu netu la laptop? Trebuie modem, router?

| Andre_7309 a răspuns:

Mami are de la Acer unul de 1 an si ceva (sunt foarte bune cele de la Acer). Eu toata vara am lucrat cu el si nu am avut probleme. E mai comod, e tastatura foarte aproape de ecran, nu trebuie' sa-ti fuga ochii in 20 de mii de directii si daca vrei sa te uiti la un film, iei laptop-ul in pat si ai rezolvat problema.Ai grija ce si cum alegi!happy