| emipenet a întrebat:

Salutare! De curand am facut 18 si acum ca e vacanța vreau sa ma duc cu trenul la iubita mea, dar inca stau cu parintii si ei imi spun ca daca ma duc, nu mai am de ce sa ma intorc acasa.
Ce ma fac? Chiar vreau sa imi revad iubita si ea nu poate veni la mine.
Ajutor!

3 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Ai rabdare atunci.

| ania a răspuns:

Ori te angajezi si te sustii singur si atunci tu decizi pentru viata ta ori ii asculti

| Violleta2022 a răspuns:

Sa mai ai rabdare, macar pana trece pandemia, ca aduci infectia acasa si-ti bagi parintii in spital, si nu vrei sa-i peirzi.
Foloseste-ti creierasul inainte sa alergi al iubita, ca platesti un pret prea mare pentru atata moft.
Iubita poti s ao vezi zilnci sau de 100 de ori pe zi folosing skype, messanger, whatsapp si tot ce vrei tu, ca ai slaba domnului, totul la indemana de cand cu internetul asta.