| Yaso a întrebat:

Dupa cum stiti, se apropie cu pasi repezi mult asteptaa scoala. Sunt clasa aX-a. baiat. Am o intrebare la voi. Deci am intelesc ca purtarea costumului e obligaotrie, De abia mi-am cumparat niste tenisi Nike gen material de blug. Daca ma imbrac asa: tenisii, pantaloni negrii de stofa si o camasa albastra si eventual sacoul? Costumul trebuie sa fie negru mat sau putin "metalizat"laughing Daca e altceva, astept si alte propunerim nultumesc

3 răspunsuri:
| Diiana232997 a răspuns:

Eu cred ca da:d.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Tenesi suna foarte tare, apoi eu zic:
O camasa alba si niste blugi simpli ar arata prea tare:x

http://www.totul.md/ro/expertitem/254.html

Oricum, fi tu insati, fi original!:)
Bafta!

| Yaso explică:

Mersi mult de tot. Si merg tenesii albastrii la camasa alba?