| jules781 a întrebat:

Eu am media de 7.98 și liceul la care vreau să intru a avut ultima medie 7.74 anul trecut. Credeți că sunt șanse să nu intru?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este aproape sigur ca vei intra, in orice caz pune liceul si profilul respectiv pe primul loc la optiuni.

| raMLesS a răspuns:

Uite-te si la mediile din anii trecuti (2015-2016), oricum mediile cu care s-au intrat sunt doar orientative, avand in vedere ca anul asta au fost medii mai mici fata de anul trecut, sunt sigur ca o sa intri fara probleme.

| AbominableBride a răspuns:

Foarte multe sane, mai ales ca anul trecut a fost mai usor examenul decat anul acesta, motiv pentru care mediile vor fi mai mici probabil. eu am exact media de anul trecut a liceului la care vreau si sunt sigura ca intru, ce sa mai zic despre tine. succes!