| Timi24 a întrebat:

Salutare!
Imi place foarte mult de un baiat. El le-a zis la doi colegi ca ma place si ca vrea sa ma cunoasca. Mi-a cam fost rusine sa dau ochii cu el, iar dupa doua zile cand s-au dus ce-i doi colegi sa-l intrebe daca ma mai place a zis ca nu si asta a fost din cauza rusinii mele tampite.
Alt baiat l-a intrebat daca ma place si a zis ca nu, iar dupa aceea alt baiat l-a sunat si l-a sunat sa-l intrebe daca ma place si a zis ca da... Unii spun ca ar avea o prietena.Adevarul e ca nici nu am vorbit, adica am vorbit, dar nu mult.
Singurele chestii care le-am vorbit au fost : m-a intrebat la ce ora termin orele, mi-a zis ca am un telefon fain si cam atat...adevarul este ca e nepotul lui Pavel Bartos..scuze daca m-am laudat.
voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Ana_4223 a răspuns:

Pai intreaba-l tu ca asta se va intampla la nesfarsit unui baiat ii va zice ca da altuia ca nu.El unor persoane le zice ca te place deoarece este adevarat si se confeseaza lor datorita faptului ca baiatul are incredere in acea persoana, iar celor in care le zice ca nu inseamna ca nu are incredere in ei si de aceea se ascunde de anumite persoana, ca sa nu ajunga si la urechea ta sentimentele baiatului pentru tine.laughingasta e parerea mea

2 răspunsuri:
| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Daca te placea cu adevarat, nu renunta asa usor. happy

| Qphantom a răspuns:

Incearca s-a uiti ca e acolo si cauta un subiect de discutie mai interesant sau invita-l la un suc s-a va cunoasteti mai bine. Funda?